Series
Ratings
35
The RebelRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0