Titles you rated
The Lion KingRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0