Titles you rated
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
Sorry We Missed YouRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Beautiful BoyRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 3.5
In the Name of the FatherRated ★ 3.5
My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
My punch drunk boxerRated ★ 2.5
Man of MenRated ★ 2.5
Miss StevensRated ★ 3.5