Titles you rated
StrangerRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.5