Titles you rated
TakenRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The 6th DayRated ★ 2.0
WaterworldRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 3.5
Mars Attacks!Rated ★ 0.5
The AbyssRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 0.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 2.0
The Time MachineRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
LockoutRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 2.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0