Movies
Ratings
15
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5