Series
Ratings
40
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0