Titles you rated
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 0.5
The Room Next DoorRated ★ 5.0
Beating HeartsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
Du Cote d'OrouetRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 1.5
Emilia PerezRated ★ 3.5
Mystic RiverRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.5
Typhoon ClubRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5