Titles you rated
Your Name.Rated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0