Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0
Lovers of MusicRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0