Movies
Ratings
19
Black SwanRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5