Titles you rated
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0