Series
Ratings
14 Splash Splash LoveRated ★ 5.0 Splash Splash LoveRated ★ 5.0
 We Married as a Job!Rated ★ 5.0 We Married as a Job!Rated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 2.5
 HannibalRated ★ 4.0 HannibalRated ★ 4.0
 Scent of a WomanRated ★ 5.0 Scent of a WomanRated ★ 5.0
 Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5 Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
 Discovery of RomanceRated ★ 4.5 Discovery of RomanceRated ★ 4.5
 Bad GuysRated ★ 3.5 Bad GuysRated ★ 3.5
 Incomplete LifeRated ★ 4.0 Incomplete LifeRated ★ 4.0
 SherlockRated ★ 3.0 SherlockRated ★ 3.0
 SherlockRated ★ 5.0 SherlockRated ★ 5.0
 I am Your TeacherRated ★ 4.5 I am Your TeacherRated ★ 4.5
 Sherlock Season 1Rated ★ 5.0 Sherlock Season 1Rated ★ 5.0