Movies
Ratings
1197
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Only the BraveRated ★ 3.0
PusherRated ★ 4.0
Marty SupremeRated ★ 4.0
The Dawn WallRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
The Smashing MachineRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Heaven Knows WhatRated ★ 3.0
The Big LebowskiRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Napoleon DynamiteRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Ghost Dog: The Way of the SamuraiRated ★ 4.0
Fruitvale StationRated ★ 3.0
A Lost ManRated ★ 2.5
Oslo, August 31stRated ★ 3.0