Series
Ratings
12
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Bloody MondayRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0