Movies
Ratings
61
Yves Saint LaurentRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
CasanovaRated ★ 2.5
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
Shanghai CallingRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Nine LivesRated ★ 3.0
Chico & RitaRated ★ 4.5
SidewallsRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
Welcome to the SouthRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0