Series
Ratings
109
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
LIFERated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0