Movies
Ratings
270
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0- Bride of ChuckyRated ★ 4.5
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.0
SawRated ★ 2.5
AlfieRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
HitchRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 3.5
The God of CookeryRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 4.0