Titles you rated
Before SunriseRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 5.0
A Man and a WomanRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Suddenly SeventeenRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Miss JulieRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 4.5