Movies
Ratings
295
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Mutt BoyRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5