Titles you rated
All My Love For YouRated ★ 2.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0- Money's Warfare: The OriginalRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0