Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 2.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Summer ScentRated ★ 1.5
Before and After: Plastic Surgery ClinicRated ★ 2.0
PhoenixRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 1.5
My GirlRated ★ 1.5
Childless ComfortRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.0
Capital ScandalRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.0
Famous PrincessesRated ★ 2.5
Six SiblingsRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0