Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
RansomedRated ★ 1.0
TrainspottingRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 1.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
BumblebeeRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0