Movies
Ratings
104
About a BoyRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
A Girl at My DoorRated ★ 2.0
MulanRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Run All NightRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 1.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0