Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5