Series
Ratings
37
KarmaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
BargainRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5