Movies
Ratings
244
Get OutRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
HeadhuntersRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 4.0