Series
Ratings
90
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.5
Love CellsRated ★ 2.0
MidasRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Love in Your BosomRated ★ 4.0
The VirusRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.5
Spring DayRated ★ 2.5
SandglassRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 1.5- GokusenRated ★ 0.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Inspiring GenerationRated ★ 2.0
PianoRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 0.5
My Rosy LifeRated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 3.0