Titles you rated
- War of MoneyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
My SunshineRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 1.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- Almost HumanRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
My Lovely GirlRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.5