Titles you rated
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0