Movies
Ratings
935
TenetRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 5.0
Project PowerRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 5.0
Instant FamilyRated ★ 4.0
BlendedRated ★ 4.5
Gunjan Saxena: The Kargil GirlRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 4.0
How to Be SingleRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 5.0
100 ThingsRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 5.0
Falling Inn LoveRated ★ 4.5