Movies
Ratings
49
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5