Series
Ratings
137- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 5.0
My Precious ChildRated ★ 5.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 5.0
Likeable or NotRated ★ 5.0
Glamorous TemptationRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
The Great King, SejongRated ★ 5.0
Spring DayRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 5.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 5.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 5.0
The Virtual BrideRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0
Shining RomanceRated ★ 5.0
PianoRated ★ 5.0