Movies
Ratings
16
BlindnessRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0