Titles you rated
WantedRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 1.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Moorim SchoolRated ★ 0.5
Glamorous TemptationRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
Ohlala CoupleRated ★ 2.0
Princess AuroraRated ★ 2.0
The Vineyard ManRated ★ 2.0
The King of DramasRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Secret DoorRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
On AirRated ★ 5.0