Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 2.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0