Movies
Ratings
606
The SubstanceRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
Hansel & GretelRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5