Movies
Ratings
184
The GodfatherRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5- CrescendoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0