Titles you rated
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.5
DreddRated ★ 2.0
ObsessedRated ★ 2.0
Deja VuRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 2.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
MulanRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5