Titles you rated
Tone-Deaf ClinicRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
The Snow Queen 2: RefreezeRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0