Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0