Movies
Ratings
688
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 2.5
PoetryRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
PhantomRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 1.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 2.5