Titles you rated
The GorgeRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
Civil WarRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
The Tomorrow WarRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5