Movies
Ratings
428
Natsume's Book of Friends The Movie: Tied to the Temporal WorldRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0
Dark ShadowsRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5