Movies
Ratings
171
12 Angry MenRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 3.0
And So The Baton Is PassedRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
AbigailRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Marry My Dead BodyRated ★ 3.0
Eternal SummerRated ★ 3.5
JaneRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.5
M. ButterflyRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.5
Sing in LoveRated ★ 1.5