Titles you rated
- 魔王Rated ★ 4.5
- 노래 오빠Rated ★ 4.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 4.0
Slow TrainRated ★ 3.0
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 2.5- My Tooth Your LoveRated ★ 3.5
Life~Love on the LineRated ★ 2.0
Eien no KinoRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Scum's WishRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Minato's LaundromatRated ★ 3.5- Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 3.0
One Room AngelRated ★ 3.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.5