Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
Robin HoodRated ★ 3.0
The RingRated ★ 2.5
One Missed CallRated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
VolcanoRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 2.5
FocusRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 1.5
ShrekRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 0.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
PapermanRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0