Movies
Ratings
331
Cast AwayRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0