Movies
Ratings
819
Asako I & IIRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
My Blueberry NightsRated ★ 3.5
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 1.5
Space SweepersRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5