Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.5